Strona Optiko.pl by oferować usługi na najwyższym poziomie wykorzystuje pliki "cookies" zapisywane w przeglądarce komputera. Dalsze korzystanie ze sklepu internetowego Optiko.pl bez wprowadzenia ustawień blokujących zapisywanie plików "cookies" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich używanie przez ten sklep internetowy.
Zamknij

Nie masz produktów w koszyku.

DO KASY »

Oprawki Tom Ford

Dorastał w Santa Fe, gdzie jego rodzina przeniosła się gdy miał 11 lat. W wieku 17 lat przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie rozpoczął studia na kierunku historia sztuki na New York University. Szybko z nich zrezygnował, zaczął występować w telewizyjnych reklamówkach. Później uczęszczał do Parsons The New School for Design. Projektowaniem mody zajmuje się od pierwszej połowy lat 80., w 1990 został zatrudniony przez dom mody Gucci. Dwa lata później został dyrektorem działu stylistów, a cztery lata później dyrektorem kreatywnym. Funkcję tę pełnił przez 10 lat, do 2004. Kiedy Gucci przejął Yves Saint Laurent, został również dyrektorem kreatywnym tej marki. Obecnie projektuje pod własnym szyldem.

W kwietniu 2005 r., Ford ogłosił utworzenie marki FORD TOM. W tym samym roku Ford ogłosił partnerstwo z Marcolin Grupy do produkcji i dystrybucji oprawki i okulary przeciwsłoneczne, a także sojusz z Estee Lauder tworzenia kosmetyków marki TOM FORD. Zyskał trzecią pozycję najlepszych marek w sklepach na całym świecie.

Znaleziono 168 produkt(ów)

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

   

Ustaw kierunek malejący

Znaleziono 168 produkt(ów)

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

   

Ustaw kierunek malejący