Strona Optiko.pl by oferować usługi na najwyższym poziomie wykorzystuje pliki "cookies" zapisywane w przeglądarce komputera. Dalsze korzystanie ze sklepu internetowego Optiko.pl bez wprowadzenia ustawień blokujących zapisywanie plików "cookies" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich używanie przez ten sklep internetowy.
Zamknij

Nie masz produktów w koszyku.

DO KASY »

Okulary Givenchy

Riccardo Tisci, dyrektor artystyczny Givenchy Maison, zaprojektował bogatą kolekcję okularów przeciwsłonecznych dla kobiet. Kolekcję otacza mnóstwo stylowych detali, często ukrytych przed wzrokiem, upiększenia ramek kwadratowe i retro. Czerpiąc z projektów najbliższych jego sercu, Riccardo Tisci upaja kolekcję w najbardziej charakterystyczne szczegóły z domu mody. Efekt skorupy żółwia i wykończenia w jasnych kolorach, dają zaskakujący wynik. Szarye, fioletowe i czerwone znaki zacienione i często dublowane soczewki.
Zaś kolekcja męska to Aviator w kilku wersjach: z elementami skóry lub drewna. Givenchy kolekcja okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn łączy wyrafinowany design, dbałość o szczegóły i wysokiej jakości soczewki. Wyraziste wersje kolorystyczne w połączeniu z soczewkami zacienionymi lub z polaryzacją. Zakres kolorów od klasycznej czerni i skorupa żółwia do jaśniejszych odcieni, takich jak czerwony i niebieski.

Znaleziono 28 produkt(ów)

  1. 1
  2. 2

   

Ustaw kierunek malejący

Znaleziono 28 produkt(ów)

  1. 1
  2. 2

   

Ustaw kierunek malejący