Strona Optiko.pl by oferować usługi na najwyższym poziomie wykorzystuje pliki "cookies" zapisywane w przeglądarce komputera. Dalsze korzystanie ze sklepu internetowego Optiko.pl bez wprowadzenia ustawień blokujących zapisywanie plików "cookies" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich używanie przez ten sklep internetowy.
Zamknij

Nie masz produktów w koszyku.

DO KASY »

Okulary DSQUARED2

Dsquared² – marka odzieży wykreowana przez braci bliźniaków Deana i Dana Catenów (właśc. Dean i Dan Catenacci.

Bracia urodzili się w 1964 w Toronto. W 1983 przeprowadzili się do Nowego Jorku, gdzie w Parsons The New School for Design studiowali jeden semestr. Następnie wrócili do Kanady i w roku 1986 jako DEanDAN zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję damską. W 1988 zostali zatrudnieni w Ports International. W 1991 roku przeprowadzili się do Mediolanu. Pracowali jako projektanci dla Gianniego Versacego i Diesla, który wypromował ich własną markę. Zadebiutowali w 1995 autorską kolekcją męską, a ich pierwsza kolekcja damska pokazana została w lutym 2003.

Dsquared² prezentuje zarówno kolekcje prêt-à-porter, jak i widowiskowe kreacje na zamówienie gwiazd muzyki (m.in. Madonna, Britney Spears, Ricky Martin,Nicolas Cage, Lenny Kravitz), filmu i sportu. Bracia zaprojektowali stroje dla piłkarzy Juventusu oraz limitowaną kolekcję butów na Igrzyska Olimpijskie w Atenach. Dsquared² to także marka stylowych okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych oraz perfum (zapachy "She wood" i "He wood").

W 2007 w Mediolanie otwarto firmowy butik Dsquared². Ubrania tej marki można kupić także w butikach w Singapurze, Dubaju, Cannes, Hongkongu, Istambule i Kijowie.

Znaleziono 6 produkt(ów)

   

Ustaw kierunek malejący

Znaleziono 6 produkt(ów)

   

Ustaw kierunek malejący