Strona Optiko.pl by oferować usługi na najwyższym poziomie wykorzystuje pliki "cookies" zapisywane w przeglądarce komputera. Dalsze korzystanie ze sklepu internetowego Optiko.pl bez wprowadzenia ustawień blokujących zapisywanie plików "cookies" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich używanie przez ten sklep internetowy.
Zamknij

Nie masz produktów w koszyku.

DO KASY »

Czas i koszt dostawy

Produkty dostępne w 24h

Zamówienia produktów ze statusem "24h" realizujemy w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. W praktyce wszystkie przelewy, które dotrą do 12.30 i wszystkie pobrania, które zostaną złożone do 13.00 są wysyłane tego samego dnia.

Zamówienie zostanie doręczone najczęściej w ciągu 2 dni roboczych od daty zamówienia w przypadku pobrania lub szybkich przelewów online.

Produkty dostępne w 2-3 dni

Produkty ze statusem "2-3 dni" znajdują się w jednym z naszych magazynów. Przed wysyłką muszą zostać skompletowane w magazynie centralnym, co może trwać do 2 dni.

Zamówienie zostanie doręczone najczęściej w ciągu 3-4 dni roboczych od daty zamówienia w przypadku pobrania lub szybkich przelewów online.

Produkty na zamówienie dostępne w ciągu 7 dni

Produkty ze statusem "na zamówienie 7 dni". Ten status dotyczy tylko soczewek kontaktowych, których nie posiadamy w magazynie.

Zamówienie zostanie doręczone najczęściej w ciągu 8 dni roboczych od daty zamówienia w przypadku pobrania lub szybkich przelewów online.

Informacja o dostępności jest widoczna zawsze na karcie produktu.

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie na terenie Polski.

  koszt dostawy czas dostawy
przesyłka kurierska DPD 10,00zł 24h
przesyłka kurierska pobraniowa DPD 15,00zł 24h
list polecony priorytetowy 5,90zł 24h
Przy formie dostawy List polecony priorytetowy prosimy nie wybierać płatności przy odbiorze