Strona Optiko.pl by oferować usługi na najwyższym poziomie wykorzystuje pliki "cookies" zapisywane w przeglądarce komputera. Dalsze korzystanie ze sklepu internetowego Optiko.pl bez wprowadzenia ustawień blokujących zapisywanie plików "cookies" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich używanie przez ten sklep internetowy.
Zamknij

Nie masz produktów w koszyku.

DO KASY »

Bezpieczeństwo zakupów

Sprzedajemy tylko nowe, fabrycznie zapakowane, wysokiej jakości produkty. Każda przesyłka w naszym magazynie jest pakowana przez doświadczone osoby. Towar wysyłany jest firmą kurierska DPD lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, wszystkie wysyłki są ubezpieczone i posiadają nr nadania w celu jej sledzenia.

Sklep internetowy www.optiko.pl  jest zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie zgodnie z najlepszymi światowymi rozwiązaniami. Wszystkie dane przechowywane są na serwerze chronionym firewallem, a nasi pracownicy mający do niego dostęp zostali specjalnie przeszkoleni w tym celu.

Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych poprzez kontakt z operatorem sklepu lub bezpośrednio na stronie w Panelu Klienta.